kosmetyki samochodowe

kalais studios grafika

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
wtorek, 18 kwietnia 2017

Dawno, baaaaardzo dawno nie było nic z polskimi wokalami. 

Kawałek "Chcesz czy nie" Stachurskyego może już nieco lekko przykurzony, bo jego premiera miała miejsce w 1996 roku. 3 lata temu został odświeżony, remix pod nazwą 'Cecenie House Mix'.

Mam nadzieję, że przypadnie do gustu. Odkryty przypadkowo.

Stachursky - "Chcesz Czy Nie (Cecenie House Mix)"

20:25, snoozie
Link Komentarze (2) »
czwartek, 06 kwietnia 2017

Patent na wykorzystywanie męskich wokali, w których przewijają się słowa 'house' wplecione w różne wypowiedzi jest już bardzo dobrze znany. Najpopularniejsze kawałki to bez wątpienia Blaze - "Do You Remember House" oraz Eddie Amador - "House Music".

Teraz do ich zacnego grona dołącza "House Music" wyprodukowane przez wspaniały kwartet Eddie Thoneick, Kryder, John Julius Knight, Roland Clark.

Musicie to sprawdzić.

Eddie Thoneick, Kryder, John Julius Knight, Roland Clark - "House Music"

16:30, snoozie
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 lutego 2017

Mnie śmieszy :)

Just listening to some house music

14:42, snoozie
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 30 stycznia 2017

Co się dzieje, jak siły łączą dwie legendy sceny house Jean Claude Ades (JCA) i Sharam Jey? Oczywiście dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że powstaje z tego prawdziwa BOMBA!

Numer "Happy Mondays" nie jest najświeższy, powstał w 2013 roku. Nie mniej, nie ma nic lepszego by poprawić sobie nastrój  w poniedziałek.

Jean Claude Ades & Sharam Jey ‎– "Happy Mondays" 

09:00, snoozie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 stycznia 2017

Dziś na odsłuch wędruje numer, który uwaga ma już 20 lat. Kawałek "The Music, The Feellin'" powstał w 1997 roku i wyszedł na winylu w nie istniejącym już wydawnictwie Babushka Recordings.

Za jego powstanie odpowiedzialny jest Charis, o którym nie udało mi się znaleźć jakiejkolwiek informacji. Może ktoś coś wie więcej?

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z tym utworem. Ja odkryłem go dopiero w ostatnich dniach. Jest jeszcze wersja z trochę szybszym tempem "Burger Queen Remix". Mi jednak podoba się najbardziej to co umieściłem poniżej.

Disco-, funky- houseowe emocje gwarantowane!

Charis - "The Music, The Feellin'"

 

 

20:21, snoozie
Link Dodaj komentarz »