kosmetyki samochodowe

kalais studios grafika

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
czwartek, 06 kwietnia 2017

Patent na wykorzystywanie męskich wokali, w których przewijają się słowa 'house' wplecione w różne wypowiedzi jest już bardzo dobrze znany. Najpopularniejsze kawałki to bez wątpienia Blaze - "Do You Remember House" oraz Eddie Amador - "House Music".

Teraz do ich zacnego grona dołącza "House Music" wyprodukowane przez wspaniały kwartet Eddie Thoneick, Kryder, John Julius Knight, Roland Clark.

Musicie to sprawdzić.

Eddie Thoneick, Kryder, John Julius Knight, Roland Clark - "House Music"

16:30, snoozie
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 lutego 2017

Mnie śmieszy :)

Just listening to some house music

14:42, snoozie
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 30 stycznia 2017

Co się dzieje, jak siły łączą dwie legendy sceny house Jean Claude Ades (JCA) i Sharam Jey? Oczywiście dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że powstaje z tego prawdziwa BOMBA!

Numer "Happy Mondays" nie jest najświeższy, powstał w 2013 roku. Nie mniej, nie ma nic lepszego by poprawić sobie nastrój  w poniedziałek.

Jean Claude Ades & Sharam Jey ‎– "Happy Mondays" 

09:00, snoozie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 stycznia 2017

Dziś na odsłuch wędruje numer, który uwaga ma już 20 lat. Kawałek "The Music, The Feellin'" powstał w 1997 roku i wyszedł na winylu w nie istniejącym już wydawnictwie Babushka Recordings.

Za jego powstanie odpowiedzialny jest Charis, o którym nie udało mi się znaleźć jakiejkolwiek informacji. Może ktoś coś wie więcej?

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z tym utworem. Ja odkryłem go dopiero w ostatnich dniach. Jest jeszcze wersja z trochę szybszym tempem "Burger Queen Remix". Mi jednak podoba się najbardziej to co umieściłem poniżej.

Disco-, funky- houseowe emocje gwarantowane!

Charis - "The Music, The Feellin'"

 

 

20:21, snoozie
Link Dodaj komentarz »
środa, 11 stycznia 2017

W chwili jak piszę tę wiadomość jest za oknem -7'C. Niby słońce świeci, ale nic się nie chce robić.

Narzekać nie będę. Recepta jest lepsza, wiadomo dobra muzyka. Zupełnie niespodziewanie w ucho i zarazem w oko wpadł kawałek "Body".

Pochodzący ze Szwajcarii Sergio D'Angelo oraz z Włoch Aldo Bergamasco, którego produkcje można znaleźć także pod aliasem Astral Body wraz z wokalistką Poliną Griffith, która gościła już tu w 2011 roku z kawałkiem "S.O.S." przygotowali bardzo ciepły numer "Body", który zdecydowanie umili czas na oczekiwanie astronomicznego lata. 

Są remixy od Booker T czy OtherSoul. Póki co Orginal Mix jest nie do pobicia.

Sergio D'Angelo & Aldo Bergamasco feat. Polina Griffith ‎– "Body"

 

13:31, snoozie
Link Komentarze (2) »