kosmetyki samochodowe

kalais studios grafika

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
poniedziałek, 24 kwietnia 2006
Jest już na rynku dostępny film MAESTRO DOCUMENTARY. To historia undergroudowej muzyki tanecznej od końca lat 60tych, poprzez 70te do 80tych XX wieku, która tworzyła się w Nowym Jorku. A która dała to solidne podstawy do powstania House w Chicago, ery Disko i dzisiejszej muzyki tanecznej. Kwintesencja filmu są sceny z nieistniejących już klubów w Nowym Jorku i Chciago tj. The Loft, The Paradise Garage, The Music Box, The Warehouse oraz dj-ach, producentach i osobach organizujących takie imprezy: Larry Levan, David Mancusto, Ron Hardy, Frankie Knuckles, Danny Tenagila, Derrick May, "Little Louie" Vega.
W filmie można zobaczyć też Calvina Kleina, Eddie Murphy, Andy Warhol, Grace Jones i wiele innych.
Film jest na dwóch płytach DVD.
DVD 1 - film
DVD 2 - dodatki


21:48, snoozie
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 23 kwietnia 2006
Jest już teledysk do Blaze - Most Precious Love, który zwyciężył w konkursie House Music Awards 2005, jako najlepszy kawałek roku 2005.
IMO kawał niezłej roboty.

Link (RealPlayer): oglądaj

Teledysk ukazał się wraz z nowymi remiksami tego popularnego utworu. Nowe to: Freemasons Radio Edit, Freemasons Extended Mix, Freemasons "Proper" Club Mix, Freemasons Dub Mix, Sergio Flores Scientific Soul Afro Vox Mix, Ian Carey Club Mix, Chocolate Puma Remix. Polecam szczególnie ten ostatni.
13:27, snoozie
Link Dodaj komentarz »
sobota, 22 kwietnia 2006
Dnia 14 kwietnia zmarła najmłodsza ze śpiewających sióstr Pointer, June Pointer.
Miała 52 lata.

Zespół Pointer Sisters największa sławe zdobył w latach 70tych. Do dzis samplowane są ich utwory. Największa popularność jeżeli chodzi o przeróbki zyskał utwór "Dare Me", z którego Dave Armstrong stworzył "Make your move", a Junior Jack - "Stupidisco". Również Miles Dyson, spod ręki którego wyszło "If You Got The Beat". A Muttonheads na podstawie "Back in my Arms", zrobił "I'll be there". Z bardziej znanych chciałbym wspomnieć jeszcze o Digital Funck - "On Fire", na podstawie "Goldmine".
18:25, snoozie
Link Dodaj komentarz »
piątek, 21 kwietnia 2006
Graham Lord i Adam Unsworth bardziej znani jako duet djski Audiowhores startują z własnym labelem TEMPOGROOVE, który razem założyli.

Do tej pory ich produkcje i remiksy były wydawane w Soulfuric, MN2S, Look at You, MAP Dance i Peppermint Jam.
22:29, snoozie
Link Dodaj komentarz »
Jeden z najbardziej znanych producentów i DJ muzyki house, 29 kwietnia otwiera klub Sonic w Toronto (Kanada) to już jego drugi klub. Pierwszy powstał w Montrealu i nazywa sie Stereo.

Klub Sonic został urządzony w marokańskim stylu, ma drewniany parkiet, wygodne miejsca do siedzenia i system oświetlenia Dymax.

Na otwarciu zagra David Morales, Nevio Persia (współwłaściciel lokalu), bedzie też najlepszy wokalista Frankie
Knuckles.
Regularnie bedą występować
Chus & Ceballos, Billy Carroll oraz lokalne gwiazdy Sean Miller i Cajjmere.

22:19, snoozie
Link Dodaj komentarz »