kosmetyki samochodowe

kalais studios grafika

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
czwartek, 04 maja 2006
W czerwcu 2006 zostanie wydany remiks Kraze - The Party w Milk & Sugar Recordings. Już dziś można posłuchać próbki. Mi się podoba i to bardzo :)

Link:
=> odsłuch
20:27, snoozie
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 02 maja 2006
Hatiras, Macca, Shawna B wygrali w Juno Awards w kategori "Best Dance" z kawałkiem "Spanish Fly". Finał konkursu odbył się w Halifax, Nova Scotia (Kanada).
Juno Awards to nagrody kanadyjskiego przemysłu muzycznego.

Linki:
=> Juno Awards
=> odsłuch
21:12, snoozie
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 30 kwietnia 2006
Największy na świecie label otwiera w angielskim Harrogate bar, który ma również pełnić funkcje klubu z 4 strefami (bar, parkiet, chillout, interaktywna strefa z profesjonalna obsługą).
Ministry of Sound powstałe w 1991 roku, wprowadziło wiele innowacji na scenie muzyki tanecznej, otworzyli  pierwszy super klub, organizują imprezy, wydają albumy, mają własne radio, sprzęt audio, artystów.


19:05, snoozie
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 kwietnia 2006
Normalnie zakochałem się. Jest taki jeden kawałek PATT (Party All The Time). Zrobiony przez Sharam'a (z Deep Dish). Cover kawałka Eddie Murphy - Party All The Time z 1986 roku. Poprostu rewelacja. Polecam!
My girl wants to party all the time party all the time party all the time...

Link:
=> >> Eddie Murphy - Party All The Time <<00:44, snoozie
Link Komentarze (1) »
piątek, 28 kwietnia 2006
Ian Carey uruchamia nowy label. GFAB Records ukaża się w nim nagrania i remiksy takie jakie wcześniej były nagrywane dla Defected, Ministry of Sound, Eye Industries.
19:19, snoozie
Link Dodaj komentarz »