Archiwum

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
środa, 31 października 2007
Dziś czas na prezentacje sympatycznego teledysku do kawałka "Kobiety" nagranego przez Mafia Mike i Adamusa z wokalem Norbiego. Utwór zostanie wydany nakładem labelu 001 Records, którego założycielem jest Adamus, w skład niego wchodzą jeszcze sublabele Popy Music, 001, Eklektik Groove, a artyści którzy nawiązali współpracę to m.in. Jarecki, 5th Element, Mr.Hide, Jakub Rene Kosik, Pesho, Dynamid Disco, Mk Schultz, Galapagos Manufacture, Martin Harmony, Defrikz, David Bass.
Teledysk przygotowała wrocławska grupa DWAEM, która naprawdę robi niezłe rzeczy z klimatem. Myślę, że jeszcze nie raz o nich usłyszymy. W klipie wystąpiły dziewczyny z agencji artystycznej Maroka.
 
Link:
 
Fotka pochodzi ze strony dwaem.com. Jej autorem jest Sebastian Jeziorski.
 
Wet Fingers & Norbi - Kobiety
 
00:03, snoozie
Link Komentarze (3) »
wtorek, 30 października 2007
Kolejny singiel Raula Rincona "Sometimes" nagrany z Terri B. ukaże się nie w jego wydawnictwie Tenor Recordings, ale w brytyjskim Hed Kandi.
 
Raul Rincon
07:31, snoozie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 29 października 2007
Będąc djem, producentem, dyrektorem artystycznym i prezenterem radiowym w Radio FG, Didier Sinclar jest jedną z lepiej rozpoznawanych osób na francuskiej scenie house. Jego najbardziej znane produkcje to "Lovely Flight" i "Heavenly".
"Feel The Wave" zostało nagrane z nową, obiecującą wokalistką Lidy V. Poza Orginal Mix usłyszymy, Alex Gaudino & Jason Rooney Remix, Ali Payami Remix oraz Balazko Touch Remix.
 
Link:
 
Didier Sinclair Feat. Lidy V - Feel The Wave
07:26, snoozie
Link Komentarze (3) »
niedziela, 28 października 2007
28 października w Baltimore (USA) na świat przyszła Michelle Shellers. Już od najmłodszych lat lubiła śpiewać, co w poźniejszych latach wiązało się ze studiami związanymi z tą dziedziną i etatem w chórze.
Jej debiutancki singiel "Rise", który nagrała z Soul Providers (Ian Carey i Jason Papillon) mimo, że wydany 7 lat temu, cieszy się niezwykłą popularnością do dnia dzisiejszego. Z Soul Providers wydała również "The Hand I've Been Dealt", "Hold On".
Sto Lat pani Shellers!
 
Link:
 
Michelle Shellers
10:33, snoozie
Link Dodaj komentarz »
sobota, 27 października 2007
Pod pseudonimem Se:Sa ukrywa się połowa niemieckiego duetu Syke'n'Sugarstarr, Serhat Sakin. Wraz z pochodzącą z Trynidadu i Tobago, wokalistką Sharon Phillips, na bazie klasyka Deee-Lite - Groove Is In The Heart , wydał kawałek "Like This Like That". Współproducentem jest Mousse T.
Sharon Phillips debiutowała w 2003 roku singilem "Touch Me", 2 lata później wydała "Want 2 Need 2". Serath udzielał się również w projekcie Gadjo, powstał wtedy słynny hit "So Many Times". 
 
Link:
 
Se:Sa - Like This Like That
21:47, snoozie
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6