Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
poniedziałek, 31 sierpnia 2009

Dziś po raz 5 obchodzony jest dzień blogu. Przyłączam się pierwszy raz, a tradycja nakazuje wskazanie 5 pięć blogów na które się zagląda. Właśnie w te miejsca najczęściej zaglądam, kolejność przypadkowa:

- Nasza Klasa Blox, konta tam nie mam, ale dzięki temu wiem co się dzieje :)

- Janusz Korwin Mikke - blog oficjalny, za trafne komentarze do bieżących wydarzeń,

- Lege Artis, Olgierd w przystępny sposób wyjaśnia zawiłe polskie prawo,

- Blog Alexa, to takie życiowe,

- Wszystko o sklepach internetowych, dużo ciekawych porad dla tych co interesują się e-biznesem.

Ogólnie jest tego więcej, ale musiałem się ograniczyć do piątki najczęściej śledzonych.

Blog Day 2009

23:53, snoozie
Link Dodaj komentarz »

Ci którzy czytają komentarze, widzieli zapewne, że w jednym z nich Kamil polecał kawałek "Never Let U Back". Natomiast Ci którzy, tam nie zaglądaja, będa mieli okazję poznać ten rewelacyjny numer.

U-Ness to tak naprawdę Youness Raji pochodzący z Maroka, a na stałe mieszkający w Belgii dj i producent. W tym roku skończył dokładnie 30 lat. Od 2006 roku, posiada własny label SoulHeat Records, gdzie m.in. wydał to nagranie. Wcześniej był związany z Essential Direct.

Singiel "Never Let U Back" na rynek trafił w kwietniu tego roku, znalazło się  na nim 11 remixów. Natomiast w czerwcu na rynek trafiła druga paczka z 8 kolejnymi wersjami.

Do odsłuchu proponuje 3 najlepsze:


Starałem się zapoznać z jego dyskografią, trafiłem na kilka innych ciekawych nagrań np. "So Fine", "Heartbeat", "Change Has Come", "A Tu Lado", "Soulmate". W tworzeniu wspiera go pochodzący z Francji JedSet, okalistki które go wspierały to m.in. Robina czy Elaine Suzy Scott.

09:10, snoozie
Link Komentarze (2) »
piątek, 28 sierpnia 2009

Joe i Will poznali się w 2005 roku. Razem tworzą od 2 lat. Obaj już wcześniej mieli kontakt z muzyką Joe był aktywny na scenie drum and bass z kolei Will udzielał się produkując hard house i trance. Od ubiegłego roku skupieni przy studiu nagrań Gulp Communications. Najświeższy owoc ich współpracy to kawałek "Fabric Of Win", który powstał przy współudziale wokalistki Saint Saviour, na codzień będącą trzecią osobą w Groove Armada. Ta ostatnia trójka wystąpi 5 września pod Pałacem Kultury w Warszawie.

W "Fabric Of Win" Saint potwierdza niesamowitą moc swojego głosu. Ogólnie kawałek z tych łatwo wpadających w ucho, dość melodyjny. Jest także wersja instrumentalna.

Link:

=> >> Joe and Will Ask? - "Fabric Of Win" <<

Przy okazji pisania notki trafiłem na interesujący, nieco zakręcony, nieprzewidywalny kawałek Joe i Willa, "Mongozo". Polecam!

Za info o kawałku dziękuje Sqterowi.

09:10, snoozie
Link Dodaj komentarz »
środa, 26 sierpnia 2009

Holendrzy łączą siły, a ich efekty są znakomite. Panowie tworzący Bingo Players i Chocolate Puma, po ubiegłorocznym, dobrze przyjętym wspólnym kawałku "Touch Me" powracają teraz z nowym nagraniem "Disco Electrique". Przygotowane zostały 2 wersje 'vocal mix' i 'revisited mix'. Mi najbardziej przypasował pierwszy z nich. Bomba na klubowy parkiet naładowana ogromną ilością bitowego trotylu, do tego ten niesamowity wokal Michelle David. Prawdziwa perełka.

Bingo Players vs. Chocolate Puma - "Disco Electrique"

Chocolate Puma vs Bingo Players Disco Electrique

Kawałek zasugerowany przez carles5.

09:05, snoozie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 sierpnia 2009

Pamiętacie wpis o labelu SurePlayer? Tak, to Ci którzy mają smak w doborze nagrań i wydają kupe rewelacyjnego towaru. Niebawem znajdzie się tam także polski akcent. Będzie to kawałek "Freak" stworzony przez Angel Kiss i wokalistę Wibidee. Jestem pewien, że będziemy dumni z tego wydania, dobry mocno pompujący bit, w połączeniu z hipnotyczym wokalem powoduje, że numer zapada w pamięć. Czekamy na premierę, a tymczasem zapraszam do odsłuchu do Angel Kiss.

Link:

=> >> DJ Angel Kiss - "Freak" <<

Dj Angel Kiss

09:07, snoozie
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2 , 3