Archiwum

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
piątek, 31 sierpnia 2007
Brytyjski magazyn o muzyce "Mix Mag" przygotował ciekawą prezentacje 10 najlepszych Video DJ na świecie. Czemu VDJ? Bo korzystają z doskonałego sprzętu DVJ-1000 firmy Pioneer.
DVJ-1000 to Profesjonalny odtwarzacz DVD Video/CD.
Korzystaj z najlepszych właściwości obydwu standardów odtwarzania CD oraz DVD – scratch, pętle oraz punkty cue zarówno dla dźwięku jak i obrazu dzięki DVJ-1000.
Urządzenie oferuje taki sam rozkłąd i funkcjonalność jak CDJ-1000MK3, ale oprócz tego zawiera również specyfikację DVD, dzięki czemu można z łatwością tworzyć i dodawać wizualizacje do setów muzycznych. Obraz DVD można manipulować i modyfikować tak sam o jak dźwięk - dostępne sa między innymi cyfrowy scratch video, pętle oraz punkty cue.
Oprócz muzycznych setów można wmoksować również obraz DVD wraz z całym zakresem funkcji i modyfikacji. [...więcej...]
 
W prezentacji zobaczymy Coldcut, Sander Kleinenberg, Dan Tait, Hexstatic, Richie Hawtin, Ali Demirel, DJ Yoda, Phil K, Eclectic Method, Kevin Saunderson, DVJ Kriel.
 
Link:
 
Pioneer DVJ 1000
11:04, snoozie
Link Komentarze (1) »
czwartek, 30 sierpnia 2007
W ostatnim sierpniowym wydaniu programu Pete Tong's Fast Trax zobaczymy:
  • teledysk Fedde Le Grand vs Ida Corr - Let Me Think About It,
  • klip Nathan Fake - You Are Here,
  • jako Upfront Tune, nowość z Toolroom Tracks, Bart B Moore - So It Goes,
  • Bedroom Bedlam, to o dziwo DJ DLG - Paramount, zaskoczenie jest tym większe, że prezentowane miałybyć tu kawałki nowych nieznanych producentów. Wcześniej skutecznie wypromował się Beltek z kawałkiem "Copacabana", gdzie sporo osób czeka naoficjalne wydanie.
Niestety nie ma wywiadu w tygodniu, a następny odcinek już 6 września.
 
Link:
 
Pete Tong
20:47, snoozie
Link Dodaj komentarz »
Luciana Caporaso, która większość kojarzy z takich hitów jak MTV - "I Wish U Would", "Yeah Yeah" Bodyrox czy ostatnio Supermal - "Bigger Than Big", po powrocie z występów w Rosji zapowiedziała wydanie na 17 września w formie pliku mp3 Martijn Ten Velden - "I Wish U Would", 12 października powinno się ukazać "What Planet You On" nagrane z Bodyrox i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem debiutnacki album pojawi się w grudniu.
 
Luciana she's hot
11:30, snoozie
Link Dodaj komentarz »
środa, 29 sierpnia 2007
Trzecia epka z niewielkiego niemieckiego labelu Glorious House Traxx, to Lethal Rockerz - Long Way Down, na którym znalazło się 5 remixów. Najlepszy Orginal Club Mix, świetna melodia z charakterystycznymi organami i ciekawe zmodyfikowane wokale, interesująca wydaje się mocno elektronicznie brzmiąca wersja Deft Bonz & Tai Vanerra dub, na uwagę zasługuje również Fabulous Glitterboys remix. O Chris Williams remix i DJ Max Flavour remix wolę się nie wypowiadać.
Duet The Lethal Rockerz tworzą Chris Williams i Rainer Röse. Wspólnie grają już prawie 20 lat. Na koncie mają kilka bootlegów i wydań white labeli. W chwili obecnej pracują nad remixami kawałków producentów Lacer, Uncle B. i GloriousDeejays. Na wrzesień zapowiadają wydanie kolejnego singla "I just can't wait".
 
Link:
 
Lethal Rockerz
07:09, snoozie
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 sierpnia 2007
Fedde Le Granda nie trzeba już nikomu przedstawiać. Ten holenderski dj i producent zaprosił do współpracy duńską wokalistkę Ide Corr. Efektem jest kawałek "Let Me Think About It", z pewnością o wiele bardziej dojrzały i bardziej przemyślany niż jego ostatnie produkcje. Ida ma na swoim koncie album "Streetdiva" wydany w 2005 roku. "Let Me Think About It" pojawi się w sklepach 24 września, a kilka dni wcześniej od 17 będzie można kupić go w formie pliku mp3. Jest już teledysk
Być może nie wszyscy wiedzą. Ale Ida i Fedde wystąpili z okazji akcji Live Earth, której celem jest zwrócenie uwagi na globalne ocieplenie. 7 lipca tego roku zaprezentowali w Amsterdamie świetny kawałek "Mirror 07-07-07". Mam nadzieję, że doczekamy się wydania go.
 
Link:
 
Ida Corr Vs Fedde Le Grand - Let Me Think About It
23:15, snoozie
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7