Archiwum

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
środa, 20 lipca 2011

Od samego początku Roberto Bedross budził u mnie szacunek. Niesamowicie podobał mi się jego styl. W przypadku najnowszego "I Need You", nie zawiódł moich nadziei. A co więcej w mojej skromnej opini jest to najlepszy kawałek, który wyszedł spod jego ręki.

Nic lepszego na wakacje nie mógłbym sobie wyobrazić. Jest SUPER!

Roberto Bedross - "I Need You"

15:20, snoozie
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 lipca 2011

Numer "Don't Wanna", za który odpowiedzialni są australijski producent Nick Jay oraz wokalistka Toni Sea. To świetna odtrutka na pogodę taką jak ta za oknem. Miła dla ucha melodia, główny motyw przewija się we wszystkich nagraniach. Poszczególne osoby, które zabrały się za remixy dodały coś od siebie. Żadna z 12 wersji nie brzmi tak samo, ale ewidentnie słychać, że coś je łączy. Jest i polski akcent. Swoją obecnoś na wydawnictwie zaznaczył Dervish. Jego remix jest jednym z najlepszych. No i na dodatek ten magiczny, cudowny wprost głos Toni Sea.

Nick Jay przygodę z muzyką taneczną rozpoczął w 1992 roku. 5 lat później jego zainteresowania poszły w stronę trance, a od 2005 roku ukierunkował się juz tylko na electro i funky house.

Nick Jay & Toni Sea - "Don't Wanna"

Nick Jay Toni Sea Don't Wanna

17:38, snoozie
Link Dodaj komentarz »

Ten wpis jest poprostu z ogromnego sentymentu do tego numeru, którego pierwsza zamieszczona aranżacja, patrząc historycznie pojawiła sie w sierpniu 2006 roku. Wtedy mowa była o Eve Stangello - "Davali".

Najnowszą propozycję z teledyskiem przygotowali Panowie z Bingo Players. Nie jest źle, ale i tak "Davali" nie do pobicia.

Bingo Players - "Cry (Just A Little)"

14:56, snoozie
Link Komentarze (3) »