Archiwum

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
środa, 15 czerwca 2011

Platimati to moje największe odkrycie ostatnich dni. Ten pochodzący z Lublina dj, producent i założyciel portalu muzyGa powoli i systematycznie buduje swoje muzyczne portfolio. Najnowszym dziełem stworzonym przez niego jest numer "Music For Nobody", a nieco wcześniej był kawałek "Baby", muzycznie jakby osadzony w połowie lat 90-tych. Oba dynamiczne, z pazurem. To tacy parkietowi killerzy, wystarczy włączyć jeden z nich, a mamy gwarancję zapełnienia się densfloru.

Mam nadzieję, że może niedługo zostaną wydane i trafią do szerszego grona odbiorców, bo są tego warte.

Platimati - "Music For Nobody"

Platimati - "Baby"

09:47, snoozie
Link Komentarze (1) »
środa, 08 czerwca 2011

Po przeszło 10 latach od premiery "Latino Life", Matush czyli 1/3 kolektywu PhatBass, powraca od odświeżoną wersją. Jest to krok w bardzo dobrą stronę. O ile pierwsza wersja podobała mi się i to bardzo. To ta jest jeszcze lepsza. Niestety zaraz potem zaczęły pojawiać się różnego rodzaju manieczkowie remixy. Co nie najlepiej wpłynęło na popularność tego kawałka.

W wersji 2011 mamy do czynienia z bardzo dojrzałą aranżacją. Dojrzałą w tym sensie, że wszystko jest dopracowane na tip-top. Poszczególnie instrumenty są bardzo wyraźnie słyszalne. Matush bardzo ciekawie zajął się równiez wokalami.Wszystko zostało bardzo delikatnie i ciepło podane.

Bez dwóch zdań "Latino Life 2011" ma potencjał na hit tego lata. To co mamy okazję usłyszeć to tylko wersja radiowa, z niecierpliwościa czekam na jakiś klubowy mix.

(hmm...pamięta ktoś na VIVIe można było zobaczyć nawet teledysk? Mi się go nie udało niestety odnaleźć).

Matush - "Latino Laif 2011"

12:02, snoozie
Link Komentarze (6) »