Archiwum

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
poniedziałek, 29 maja 2006
Wytwórnia płytowa Defected Records chce jeszcze bardziej wypromować ten kawałek. Po licznych prezentacjach na imprezach, stacjach radiowych jest możliwośc zagrania w grę, w której słychać charakterystyczny podkład. Jak również można wygrać konsole Sony PSP i gadżety Defected Records.
"World Hold On" to kontynuacja wcześniejszego hitu "Love Generation". Wokal użyczył Steve Edwards, który wcześniej współpracował m.in. z Bassment Jaxx, Moloko, Cassius i Xpress2.

Link:
=> >> zagraj <<


19:34, snoozie
Link Komentarze (1) »
sobota, 27 maja 2006
Dla tych, którym kawałek Free Form Five - No More Conversation w remiksie Mylo wydawał się za mało elektro. To jest coś nowego, Cooky Factory - No More Bullshit, w stylu Mylo ale trochę bardziej mocne.

Link:
=> >>odsłuch<<
19:32, snoozie
Link Dodaj komentarz »
Tak na sobotnie rozluźnienie. To były piękne czasy.
W oryginalnym podkładzie Bee Gees - You Should Be Dancing.
Polecam remiks Bee Gees vs Kid Vicious - You Should Be Dancing.

Link:
=> >>oglądaj<<12:08, snoozie
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 25 maja 2006
Kawałek "Same Man" niemieckiego duetu Till West & DJ Delicious, to cover utworu z lat 80-tych pod tym samym tytułem zespołu "B Beat Girls". Wcześniej ten sam sampel był użyty w numerze Size 9 - I am ready.
Pod koniec ubiegłego lata kawałek jeszcze wtedy na CDR został zagrany m.in. przez Erica Morillo i Rogera Sancheza na Ibizie. Jednak nie zdobył tam większej popularności. Dopiero kiedy trafił w ręce Pete Tonga w radiu BBC, z miejsca stał się hitem. I cały czas nie zchodzi z list przebojów.

Link:
=> >>odsłuch<<
20:03, snoozie
Link Komentarze (2) »
wtorek, 23 maja 2006
MEC po raz pierwszy odbędzie sie w dniach 6-9 lipca. Konferencja będzie miala charakter warsztatów dla dj'ów i vj'ów, będą również ich występy, dyskusje, prezentacje sprzętu. Jak również zostaną poruszone kwestie wpływu społecznego na przemysł [a to ciekawe :)], kultury dla młodych ludzi, narkotyków, uzależnień i społecznej integracji.
W konferencji udział wezmą producenci, artyści, specjaliści z branży muzycznej. Wieczorem oczywiście imprezy na których oprócz housowych dj'ów tj. Eric Prydz, Eric Morillo, Junkie XL, zagrają Tiesto, DJ Rush, Marco Carola, Umek i inni.18:53, snoozie
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3