Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
piątek, 30 kwietnia 2010

W ubiegłym roku pochodzący z Portugali Pedro Cazanova debiutował nagraniem "Selfish Love". Do współpracy zaprosił wokalistkę Andrea, a za remixy zabrali się m.in. Gregor Salto i Stonebridge.

Mimo, że przed nami długi weekend, a słoneczko dziś ładnie praży, myślę że warto zakończyć ten tydzień wyjątkowo czymś spokojnym, z delikatnymi, spokojnymi wokalami.

Pedro Cazanova Invites Andrea - "Selfish Love"


Pedro Cazanova invites Andrea Selfish Love

11:46, snoozie
Link Dodaj komentarz »
środa, 28 kwietnia 2010

W tegorocznym Beatport Music Awards 2010 rodzimy duet Karol XVII & MB Valence został nominowany w kategorii Best Deep House Artist. Ostateczna rywalizacja wygląda dość interesująco, ponieważ do ścisłego finału zakwalifikowali się także Jimpster, Milton Jackson, Gorge oraz Nick Curly. Wszystko w naszych rękach. Pomóżmy chłopakom głosując pod tym adresem www.beatportal.com/awards/beatport-music-awards-2010

08:59, snoozie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 26 kwietnia 2010

David Cox i Russell Crank to dwóch brytyjczyków tworzących projekt AutoKratz. Debiutowali w 2007 roku wydając numery "ReaKtor" i "It's On". 3 miesiące później dokładnie w Sylwestra na półki sklepowe trafił winyl z kawałkiem "1000 Things" i "Last Show".

Oba nagrania wydane zostały w Kitsune Music i wydaje mi się, że całkowicie oddają klimat tego labelu. Kompletnie szaleństwo przez całą długośc nagrania, ani chwili wytchnienia. Może nie jest on specjalnie innowacyjny, ale fajnie się słucha takie kawałki mając przed oczami obraz, jak poniżej, tego jak oni tworzą muzykę występują na żywo.

AutoKratz - "1000 Things"

11:34, snoozie
Link Komentarze (2) »
piątek, 23 kwietnia 2010

Kawałek "Sunday Shoutin" nagrany został 10 lat temu, a zasadniczo odświeżony, bo oryginał czyli "Living From The Mind" w wykonaniu grupy Brick powstało w 1976 roku. Tym razem wokali użyczyła Yolanda Wyns. Numer został na rynku brytyjskim wykorzystany w reklamie napoju Smirnoff Ice.

Projekt Johnny Corporate tworzyło dwóch producentów Doug Smith i Richard Payton. "Sunday Shoutin" było trzecim wydanym przez nich nagraniem. Wcześniej były to "The Back To The Work" oraz "Busted On The Job", ale tak naprawdę to w dyskografi liczy się tylko ten ostatni. Zapewne za sprawą sprawdzonego już saksofonu, który nadaje miły dla ucha ton i tempo. Dodatkowo powstała do niego duża ilość remixów, które przygotowali m.in. Harry Choo Choo, Erick Morillo czy Klubbheadz.

Johnny Corporate - "Sunday Shoutin"


Johnny Corporate Sunday Shoutin

08:22, snoozie
Link Komentarze (3) »
środa, 21 kwietnia 2010

1462 dni temu siedząc u Ani (którą z tego miejsca serdecznie pozdrawiam) narodził się pomysł stworzenia takiego miejsca, gdzie mógłbym się dzielić informacjami o muzyce house z innymi fanami gatunku. Pewnie, że są inne miejsca gdzie można podawać wiadomomości o nowościach, przypominać starsze, zapomniane kawałki. Ale za to tu mam wszystko w jednym miejscu, no i nieraz jak samemu coś mi uciekło z głowy, to znalazłem to tutaj ;)

4 lata to już jakby nie patrzeć część mojego życia. Zżyłem się z tym miejscem, nie było dnia, bym nie myślał o jakiejś nowej notce. Miło mi również z tego powodu, że ciągle zagląda tu dużo osób. Są starzy wyjadacze, ale i nowi czasem też coś skrobną. Dziękuję.

Dziś zapewne tłumy ruszą w miasto oblewać to święto. Jak co roku ludzie zgromadzą się w najbardziej ruchliwych miejscach, szampan będzie lać się hektolitrami, będą fajerwerki i przyjazna atmosfera. A potem after w klubie. To takie piękne w tym wszystkim :)

4 urodziny

09:15, snoozie
Link Komentarze (8) »
 
1 , 2 , 3