Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
niedziela, 30 kwietnia 2006
Największy na świecie label otwiera w angielskim Harrogate bar, który ma również pełnić funkcje klubu z 4 strefami (bar, parkiet, chillout, interaktywna strefa z profesjonalna obsługą).
Ministry of Sound powstałe w 1991 roku, wprowadziło wiele innowacji na scenie muzyki tanecznej, otworzyli  pierwszy super klub, organizują imprezy, wydają albumy, mają własne radio, sprzęt audio, artystów.


19:05, snoozie
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 kwietnia 2006
Normalnie zakochałem się. Jest taki jeden kawałek PATT (Party All The Time). Zrobiony przez Sharam'a (z Deep Dish). Cover kawałka Eddie Murphy - Party All The Time z 1986 roku. Poprostu rewelacja. Polecam!
My girl wants to party all the time party all the time party all the time...

Link:
=> >> Eddie Murphy - Party All The Time <<00:44, snoozie
Link Komentarze (1) »
piątek, 28 kwietnia 2006
Ian Carey uruchamia nowy label. GFAB Records ukaża się w nim nagrania i remiksy takie jakie wcześniej były nagrywane dla Defected, Ministry of Sound, Eye Industries.
19:19, snoozie
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 25 kwietnia 2006
Jest teledysk do poprostu rewelacyjnego kawałka Serial Crew - Need U.
Muttonheads, jedna z osób tworząca Serial Crew zagrał go w swoim secie w listopadzie 2004, w październiku 2005 pojawił sie winyl. A 21 kwietnia 2006 teledysk.

Link: >> zobacz <<
20:07, snoozie
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 24 kwietnia 2006
Jest już na rynku dostępny film MAESTRO DOCUMENTARY. To historia undergroudowej muzyki tanecznej od końca lat 60tych, poprzez 70te do 80tych XX wieku, która tworzyła się w Nowym Jorku. A która dała to solidne podstawy do powstania House w Chicago, ery Disko i dzisiejszej muzyki tanecznej. Kwintesencja filmu są sceny z nieistniejących już klubów w Nowym Jorku i Chciago tj. The Loft, The Paradise Garage, The Music Box, The Warehouse oraz dj-ach, producentach i osobach organizujących takie imprezy: Larry Levan, David Mancusto, Ron Hardy, Frankie Knuckles, Danny Tenagila, Derrick May, "Little Louie" Vega.
W filmie można zobaczyć też Calvina Kleina, Eddie Murphy, Andy Warhol, Grace Jones i wiele innych.
Film jest na dwóch płytach DVD.
DVD 1 - film
DVD 2 - dodatki


21:48, snoozie
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3