Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
niedziela, 25 marca 2012

Panie i Panowie przed Wami prawdziwa petarda. Numer "For The Love Of Music", który swoją oficjalną premierę miał na kompilacji "Disco Bomb Miami Sampler 2012".

To z pewnością najlepszy kawałek jaki dane mi było usłyszeć w ostatnim czasie i jak również ten który ujął już po pierwszym przesłuchaniu. Bez wątpienia ilość miłości do muzyki jaka została w nim upchnięta jest trudna do obliczenia, chyba przekracza wszystkie możliwe standardy. Prawdziwa perełka.

Koe - "For The Love Of Music"

Tym bardziej cieszy fakt, że pod aliasem Koe ukrywa się Tomek, młody i bardzo obiecujący producent z Warszawy. Do tej pory mógł pochwalić się jednym oficjalnym wydawnictwem, bardzo dynamicznym "This Is It!", które ukazało się w Nocturnal Recordings. Sądząc po powyższym nagraniu i tym co znajdziecie w dalszej części ilość wydawnictw, jeżeli będą utrzymane w tej konwencji, to mogę być tego pewien, że zdecydowanie wzrośnie. 

Gatunek muzyczny prezentowany przez Koe jest najbliższy moim upodobaniom, zresztą najczęściej gościły tu numery disco-, funky-, vocalhouseowe.

Następny w kolejce jest czekający na swoją oficjalną premierę "Let Me Be The One". Do tego dojdą jeszcze remixy Banana Groovz oraz Valero. Perfekcja w najczystszej postaci.

Koe - "Let Me Be The One"

Na sam koniec mały gratis. Kawałek do ściągnięcia w pełni legalnie. Fani saksofonu nie będą zawiedzeni.

Koe - "What a Feeling" (Instrumental mix)


16:47, snoozie
Link Komentarze (4) »