Archiwum

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
piątek, 25 marca 2011

Ten tydzień kończymy rodzimą produkcją. Pochodzący z Przemyśla Cherry Coke, przygotował dla nas fenomenalny numer "Paradise", który został wydany nakładem Grooveland Records. Na razie dostępna tylko wersja instrumentalna, którą i tak będziecie słuchać, jak ja, przez cały dzień. Ja już nie mogę doczekać się wokali.

Styl prezentowany w tym kawałku nie jest nowy, ale w ubiegłym roku powstało sporo numerów zbliżonym brzmieniem do niego. Ten na tle innych jest wyjątkowy, już po pierwszym przesłuchaniu zostaje w głowie.

Kawał dobrej roboty. Zdecydowanie POLECAM!!!

Cherry Coke - "Paradise"


09:00, snoozie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 21 marca 2011

Duet producencki z Olsztyna Jonnhy Bravo i Mieczyk, pod koniec lutego nakładem Mutated Music wydali singiel "Lovegirl". W paczce oprócz oryginalnej wersji znajdziemy aranżacje przygotowane przez znanemu już chyba wszystkim Jackie, jak również remix od Si Gordona. Fani głębokich brzmień, nie zawiodą się na 'deep remix'.

Ten numer to świetny zwiastun, nadchodzącej dziś wiosny. Miły, ciepły, z rytmiczną wpadającą w ucho melodią.

Johnny Bravo & Mieczyk - "Lovergirl"

Johnny Bravo Mieczyk Lovegirl

08:54, snoozie
Link Komentarze (2) »
środa, 16 marca 2011

Noooo, najwyższa pora obudzić się ze snu zimowego. Pewne sprawy skutecznie unieruchomiły mnie i już długo czekałem, kiedy przyjdzie czas coś dodać nowego.

No właśnie, czy oby napewno nowego? Jak patrzę do notatnika, to ten numer mam wpisany w połowie sierpnia ubiegłego roku. I tak sobie czekał na lepsze czasy, aż w końcu gdzie się nie obejrzę lub dosłownie, gdzie nie przystawię ucha to go słyszę.

Mowa o wyjątkowym nagraniu "Coma Cat", za którego powstanie odpowiedzialny jest Tensnake. Tensnake to pochodzący z Hamburga, o jakby swojskim nazwisku Marco Niemierski. Przesłuchałem jego wcześniejsze produkcje, ale żadna nie dorównuje tej. Bez wątpienia dzięki niej wypłynął na szerokie wody i z pewnością w tym sezonie festiwalowym będzie można go zobaczyć i posłuchać, a przede wszystkim pobawić się przy jego muzyce gdzieś niedaleko.

Tymczasem kto jeszcze nie słyszał, to zdecydowanie zapraszam do przesłuchania. Satysfakcja gwarantowana!

Tensnake - "Coma Cat"

21:34, snoozie
Link Komentarze (4) »