Archiwum

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
środa, 31 grudnia 2008
 
W nadchodzącym roku życze Wszystkim realizacji marzeń, podejmowania wyzwań, odnoszenia sukcesów na każdym polu.
Wielu ciekawych imprez, nowych doznań i doświadczeń oraz szampańskiej zabawy Sylwestrowej.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! 
 
Sylwester, Nowy Rok, Happy New Year
17:29, snoozie
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 30 grudnia 2008
Pierwsza od 2 lat nowa produkcja "Fairplay (Let There Be Love)", niemca Markusa Gardewega powstała z wokalistą Michaelem Feinerem, udzielającym się także w takich projektach jak The Attic czy Stereopol.
Gardeweg to sprawdzona marka na rynku muzycznym. Działa na nim nieprzerwanie już ponad 20 lat. Dużo czasu spędził w lokalnym radiu Energy Hamburg, w którym rozpoczął swoją przygode z graniem muzyki na żywo. Jest również odpowiedzialny za składki przygotowywane w Kontor Records.
Pierwszy utwór jaki wyszedł spod jego ręki to "I Can't Take It", było to w 1999 roku. W między czasie były ciekawe "This Groove", "Push" czy cover "25 Years".
"Fairplay" jest promowane teledyskiem, niebawem pojawi się płyta z remixami.
 
Markus Gardeweg - "Fairplay (Let There Be Love)"
 
 
Markus Gardeweg - Fairplay
08:57, snoozie
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 29 grudnia 2008
W dniu dzisiejszym pochodzący z Sheffield Oris Jay obchodzi 33 urodziny. W chwili obecnej jego produkcje oscylują wokół drumowych czy breakbeatowych klimatów. Jednak w 2001 roku wraz z wokalistką Delseną wydał świetny garażowy kawałek "Trippin'", jeszcze lepszą zremixowaną funky houseowa wersję przygotował Agent Sumo. Przy produkcji zaangażowany wtedy był także brat Delseny, Rayon Ramsey. Pod koniec ubiegłego roku swoją wersję [o której wzmianka była tu i tu] przygotwali panowie z Cahill (Scott Rosser, Anton Powers oraz Tim Condran).
Sto lat! 
 
Link:
 
Oris Jay
21:57, snoozie
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 28 grudnia 2008
Na lotnisku w Glasgow, za posiadanie kokainy został aresztowany Erick Morillo. Nie przyznał się na postawione przez szeryfa zarzuty. Został zwolniony za kaucją, musi jednak pojawić się ponownie w marcu na czas procesu.
 
Erick Morillo
16:01, snoozie
Link Komentarze (2) »
sobota, 27 grudnia 2008
"The Prodigy rozpoczęli działalność na budzącej się do życia scenie rave. Niebawem jednak pozostawili ją za sobą, tworząc własną, niezwykłą wizję, której owocem stała się najostrzejsza i najbardziej oryginalna muzyka dance lat 90."
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6