Archiwum

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
niedziela, 31 grudnia 2006
Pierwszy mix album przygotowany przez Fedde Le Grand, będzie kolejną składanka z serii 'Sessions' wydawanej przez Ministry of Sound. Na 2 płytach znajdziemy 27 kawałków w stylu elektro house.
Wydaje mi się, że rok 2007 będzie stał pod znakiem elektro, ten gatunek w oszałamiającym tempie zyskuje na popularności. Niestety nie wszystko wpada w ucho. Dlatego jakby ktoś miał ochotę pomóc uzupełniać notke Elektro hits, Electro tips czyli zbiór tych numerów które są naprawdę godne polecenia, to byłoby miło.
 
Tracklista do Sessions:
 
CD 1
1. Ricky L Feat. M:ck - Born Again (Pastaboys Main Mix)
2. Tim Andresen - Everybody (Ben Macklin Remix)
3. Sweet Coffee - Love Having You Around (El Carlitto & Chonzales Mix)
4. Muzzaik Presents URH Feat. Zaida - Work It (René Amesz Remix)
5. Underground Movement - Do You Know
6. Greg, Jeroenski & Roog - My Mind Is Twisted (Peter Gelderblom Remix)
7. Soul Elementz Feat. Sabrina Johnston - My Way Out
8. Dumb Dan - Mister Right
9. Bump - I’m Rushing (Dave Spoon Vocal Mix)
10. Prom Feat. Katherine Ellis - Do It
11. Roog & Greg Feat. Anita Kelsey - Wicked World (Fedde Le Grand Remix)
12. Funkerman - Speedup

CD 2
1. Kenton Slash Demon - Adaptor Included
2. Trevor Loveys - Digital Watch
3. Harold Heath - Streets Keep Rocking (Harold’s Rocking Mix)
4. Switch - Just Bounce 2 This
5. Fedde Le Grand Presents Flamingo - Take No Shhh
6. Camille Jones - Creeps (Fedde Le Grand Remix)
7. Gutterpunk - Up 2 11 (The Yank Mix)
8. Mastiksoul - Funk Master Flex
9. Microfunk aka 2000 & One & Dave Ellesmere - Pecan
10. Edu K Feat. Deize Tigrona - Sex-O-Matic (Solid Groove Mix)
11. Armand Van Helden Feat. Fat Joe & BL - Touch Your Toes
12. Filthy Rich - It’s Like That
13. Martijn ten Velden & Lucien Foort - Bassification
14. ErickE - The Beat Is Rockin’ (Fedde Le Grand Remix)
15. Dutch Feat. Lisa Fischer - (Why Should I) Think About The Rain (Chocolate Puma Dub)

 

Sessions Fedde Le Grand

 

Oraz korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim zaglądającym na tą strone. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze więcej wydarzeń o których bedzie można i więcej i częściej pisać.

A w Nowym 2007 roku każdemu życzę wszystkiego najlepszego, realizacji planów i spełnienia marzeń oraz udanej zabawy sylwestrowej :) 

16:37, snoozie
Link Dodaj komentarz »
środa, 27 grudnia 2006

 

Zdarza się tak, że niektóre kawałki słucha się przez klika dni, nieomalże non-stop. Najchętniej przy każdej wolnej okazji. Tak samo jest z wydanym w pierwszej połowie grudnia Lazard - Your Heart Keeps Burning. Lazard to niemiecka grupa grająca nieco komercyjny trance. W tym roku było o nich nieco głośniej w związku z ich aranżacją znanego wszystkim numeru 'Living on Video'.

Ich wersja 'Your Heart Keeps Burning', który jest oparta na samplu Blind Date - Your Hearts Keeps Burning też jest utrzymana w tej konwencji. Ale od czego sa remixy? Dwa naprawde godne polecenia to Sunloverz remix i Steffano Sorrentino remix. "Kochający Słońce" to pochodzący z niemiec Bernd Johnen i Francois Sanders, którzy w duecie pod tą nazwą swój pierwszy singiel wydali w 2004 roku ciekawy 'All Around the World", a rok później 'Shine On' i 'Shinig Song'. 'Shine On' i 'Shinig Song' oparte są na samplu Steve Winwooda, z którego dorobku artystycznego wcześniej korzystał Eric Prydz przy produkcji 'Call on Me'. Bernd i Francois nagrywają również w innych grupach, a razem tworzą jeszcze jeden projekt Dub Deluxe, w ub. roku wydali rewelacyjny 'Sex on Sax'.

Drugą godna uwagi wersją jes remix pochodzącego z Włoch 25 letniego Stefano Sorrentino. Większą popularość zdobył jako Stellar Project, kiedy w 2003 roku wraz z wokalistką Brandi Emma wydał 'Get Up Stand Up'. Używa wielu pseudonimów m.in. The Mockers, Shepan, Groove Juice, House Freak. Na koncie ma też wiele remixów np. dla Sun Connection - Love Me Like a Flower czy Paris Avenue - I want you.

Niezawiedziecie się. Super na Sylwestra i karnawał, duża dawka pozytywnej energii w głośnikach.

 

..my heart keeps beating
I'm sure I can't be so wrong - so wrong.
your heart keeps burning
why are we waiting so long - so long?... 

 

Link:

=> >> Lazard - Your Heart Keeps Burning (Sunloverz Remix) <<

=> >> Lazard - Your Heart Keeps Burning (Stefano Sorrentino Remix) <<

 

Lazard Your Heart Keeps Burning

21:33, snoozie
Link Komentarze (2) »
wtorek, 26 grudnia 2006

 

Najnowsza produkcja 2-4 Grooves - The Way I Do doczekała się teledysku. Na stronie niemieckiej stacji telewizyjnej VIVA trwa głosowanie, w którym chłopaki proszą o głosy. Ja z sentymentu za takie kawałki jak "Closer 2 You", "Here I go", "Love", "More", "Rockset", "Rune & Hide" oraz za projekt The Springlove - Porque Te Vas zagłosowałem, chociaż nie uważam, że to jest najlepsze na co ich stać.

Ostatnio zostały wydane również 3 nowe remixy.

 

Link:

=> >> 2-4 Grooves - The Way I Do - GŁOSOWANIE << klikać na dole "FUR CLIP VOTEN"

=> >> 2-4 Grooves - The Way I Do [teledysk] <<

=> >> 2-4 Grooves - The Way I Do (Steve Murano Electro Makeover Remix) <<

=> >> 2-4 Grooves - The Way I Do (Steve´N King So Hard Mix) <<

=> >> 2-4 Grooves - The Way I Do (Sunloverz Remix) <<

 

2-4 grooves - The Way I Do

 

22:16, snoozie
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 25 grudnia 2006

...make your own kind of music
sing your own special song
make your own kind music
even if nobody else sings along...

 

To właśnie ten sampel z utworu Cass Elliot - Make Your Own Kind of Music, członkini zespołu The Mamas and The Papas, został wykorzystany w nowej epce, już 57 z kolei, francuskiej wytwórni Serial Records. Tym razem jako Serial Crew wystąpili Mathieu Bothier i ten któreg już nie trzeba nikomu przedstawiać, ten którego każda z wydanych do tej pory płyt rozchodzi się w dużych nakładach, ten którego kawałki "To You", "Smashing Music", "I'll Be There" czy wydane całkiem niedawno "Lone Rider" oraz "The Pain" i "Show Me Ur Body" z ostatniej płyty My Dancefloor Recipe z miejsca stały się hitem - mowa o monsieur Muttonheads. Wynikiem ich wcześniejszej współpracy był singiel "Need U", szczególnie wersja Summer mix vocal radio edit jest niezła. Ale czemu tak krótka? No i czemu w ogole na Need U trzeba było czekać tak długo Muttonheads zagrał to już w 2004 roku.

Cass Elliot żyła dość krótko tylko 33 lata (zmarła w 1974 roku), ale zostawiła po sobie wiele ciekawych kompozycji, wspaniałe Dream a Little Dream of Me czy wymienione już Make Your Own Kind of Music, motyw ten można też usłyszeć w popularnym serialu 'Zagubieni' (Lost).

Serial Records to założony w 1997 roku label, który do dnia dzisiejszego wydał ponad 50 singli, 10 składanek i ich kawałki znalazły się na ponad 250 różnych innych kompilacjach. W SR wydają m.in. Muttonheads, Didier Sinclair, Mathieu Bouthier, Norman Doray, Arno Cost, Soldiers of Twilight, The Freshmakers (teraz będą występować jako The Frenchmakers). Ostatnio zakupili licencje na wydanie "Feel Togehter" Bena Macklina. W tej chwili to najpopularniejszy niezależny label we Francji, skupiający czołówke producentów z kraju nad Tamizą, grających house do funky wokalu do elektro, zawsze zawierające w sobie typowe i bardzo miłe dla ucha "French Touch..."

Obok Serial Crew - Make Your Own Kind of Music nie da się przejść obojętnie. Ten kawałek jest nieziemski, z pewnością często usłyszymy go w przyszłym roku.

 

Link:

=> >> Serial Crew - Make Your Own Kind of Music <<

=> >> Serial Crew - Make Your Own Kind of Music (The Frenchmakers Remix) <<

=> >> Serial Crew - Need U (Summer mix vocal radio edit) <<

=> >> Didier Sinclair & Chris Pi - Heavenly [teledysk] << z dedykacją dla Justyny ;)

 

Serial Crew Make Your Own Kind of Music

23:26, snoozie
Link Dodaj komentarz »
Adrian, który wraz z przyjaciółmi zrobił teledysk do Wet Fingers - Hi Fi Superstar, teraz kończy ostatnie prace nad wideoklipem do utworu Reni Jusis - Single Bite Lover. Premiera zapowiedziana jest na 1 stycznia 2007, czekam z niecierpliwością.
 
 
Single Bite Lover
 
 
Link:
21:57, snoozie
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4