Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
poniedziałek, 14 lutego 2011

Kawałek "I Wanna Be With You" przyjechał do nas prosto z Holandii. Tam to właśnie 3 panów Dingz, Chano Serginho oraz Paulo Ferreira, którzy występują pod aliasem Under Control stworzyli go niecały rok temu.

W numerze zawarta esencja garażowych brzmień, stylowo to tak druga połowa lat 90-tych. Dziś takie nagrania to prawdziwy rarytas.

Under Control - "I Wanna Be With You"

18:08, snoozie
Link Komentarze (3) »
wtorek, 08 lutego 2011

W dniu dzisiejszym chciałbym przedstawić kawałek "Soul Good", który znalazł się na EPce "The Sensation". Za powstanie go odpowiedzialny jest pochodzący z Birmingham W Wielkiej Brytani producent Sonny Fodera. Ten region nie kojarzy się za bardzo z głębokimi brzmieniami rodem z Chicago, ale jednak Sonny udowania, że jak ktoś chce to potrafi. Ciepła dodają mu cymbałki i dźwięki bongo.

Sonny Fodera - "Soul Good"

10:24, snoozie
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 lutego 2011

Dziś kawałek, który już może niektórzy znają i mają całkiem nieźle go osłuchanego. A może są tacy jak ja, którzy dopiero się z nim zapoznają.

Mowa o "First Love" nagranego przez Roberto Bedrossa i Eddie D. Jak dla mnie to najlepszy numer, który wyszedł spod ręki Roberta. Wysoko została zawieszona poprzeczka przed kolejnymi produkcjami, ale wierzę, że jeszcze nie raz pozytywnie nas zaskoczy.

Kawałek jest mega optymistyczny. W takie dni jak dziś kojarzy mi się tylko ze słońcem i błogim nic nie robieniem. Jest świetnie przygotowany technicznie. Nie nudzi, nie jest monotonny. Panowie mieli doskonały pomysł aranżując go w ten sposób.

"First Love" znalazło się na EPce 'Funk Fiction vol. 1" z polskiego labelu Baltic Pirates, którego właścicielem jest Miqro.

Chłopaki oby tak dalej!

Roberto Bedross & Eddie D - "First Love"

20:03, snoozie
Link Dodaj komentarz »