Archiwum

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
sobota, 28 lutego 2009
Projekt Kluster tworzą Laurent Scimeca oraz Robert Collado. Ostatni singiel "Freedom" wydali w 2003 roku. W całej ich dyskografi najciekawszy wydaje się być nagrany 3 lata wcześniej utwór "My Love" nagrany z fenomenalnym wokalistą Ronem Carollem. Znanym między innymi ze współpracy z Superfunk - "Lucky Star". O remixy postarali się Bob Sinclar, Junior Jack oraz Ralf Gum.
W kawałku wykorzystano sampel z Odyssey - "Native New Yorker". Już po pierwszym przesłuchaniu niesamowicie mi się spodobał. Gwarancją sukcesu jest czysty i wyjątkowy wokal Rona Carolla oraz świetne wkomponowane partie skzypiec.
Dla mnie powalająca jest perfekcja z jaką wykonano teledysk. Nie skomplikowany scenariusz z wprost czarującą głębią kolorów.
Do odsłuchu remixy Junior Jacka i Dr. Kucho.
 
Link:
 
19:10, snoozie
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 lutego 2009
"I Like It" jest kompozycją dwóch kolumbijskich producentów Mario Ochoa i DJ Fist. Pojawiła się nakładem Avenue Recordings, które Mario założył na potrzeby wydawania cyfrowych nagrań. Jest właścicielem także Adverso Records, w którym to publikuje muzykę na fizycznych nośnikach. 
W 2005 roku, wygrał "Heineken Thirs" pokonując 90 rywali. Zwycięstwo w tym konkursie otworzyło mu drzwi, umożliwiające dotarcie do szerokiego grona słuchaczy ze swoją muzyką. Pierwsze produkcje zaczęły powstawać pięć lat wcześniej.
DJ Fist (Carlos Tejada) karierę muzyczną rozpoczął w wieku 16 lat. Posługuje się również aliasem Mr. Tee. Na swoim koncie ma doskonałą produkcję "Changes" powstałą przy współpracy z Robinson Valentti, a opartą na samplu CB Milton - 'It's A Lovin Thing'.
"I Like It" jest świetną funky houseową propozycją na rozpoczynający się weekend. 'Mi się podoba' i zdecydowanie ją polecam. 
 
Link:
 
Mario Ochoa, DJ Fist - I Like It
 
 
09:14, snoozie
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 26 lutego 2009
Młody, obiecujący paryski producent Ilan Tenenbaum, debiutuje w niemieckim wydawnictwie Kosmo Recordings. Jego pierwszy singiel to "From Dusk Till Dawn". Kawałek powstał przy współpracy z Muttonheads. Za wokale odpowiedzialna jest Shena, którą większość kojarzy z Michael Gray - "The Weekend" czy Jupiter Ace - "1000 Years". Jest ona także autorką tekstu.Ilan nie mógł sobie wymarzyć lepszego startu w świat muzyki, niż u boku tak doświadczonych osób.
Zwróćcie uwagę na "From Dusk Till Dawn (Muttonheads dub)", moim zdaniem najlepsza wersja.
Kawałek promowany jest teledyskiem.

...Living on the edge,
Rocking in the zone
Working up the sweat,
Dance from dusk till dawn...
 
Link:
 
09:15, snoozie
Link Dodaj komentarz »
środa, 25 lutego 2009
W 2005 roku po raz pierwszy stanęła za deckami. Już wtedy wiedziała, że to będzie jej sposób na życie. Mowa o młodej niemce Coco Fay.
Dwa lata to odpowiedni czas na podszlifowanie producentckich umiejętności. W 2007 pojawia się jej pierwszy singiel "This Is My Sound", jeden z remixów nagrał Stefano Prada. Z tym utworem dotarła na 1 miejsce Germany House Charts.
Na drugiej pozycji w jej dyskografi, w ubiegłym roku, pojawił się kawałek "Hold You Back". Club Mix z dużą ilością energii, balansującym między electro, a progressive house. Świetnie nadaje się do klubu. Dla tych, którzy lubią łagodniejsze klimaty, pochodzący z Węgier duet Muzzaik nagrali swoją wersję. Motywem przewodnim jest pianio, miejscami dołączają się skrzypce. Idealne na chillout po cięzkim dniu pracy.
 
Link:
 
Coco Fay Hold You Back
20:25, snoozie
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 24 lutego 2009
Kawałek, który już chyba ze 2 lata, krążył jako white label, niebawem będzie wydany nakładem Data Records. Tym razem, za kolejną przeróbke znanego utworu "Show Me Love", wzięli się Steve Angello i Laidback Luke. Na wokalu Robin S.
 
Steve Angello & Laidback Luke feat Robin S - "Show Me Love"
 
03:20, snoozie
Link Komentarze (10) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5