Archiwum

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
środa, 28 lutego 2007
W dniu dzisiejszym swoje 28 urodziny obchodzi Filterfunk. Pod tym pseudonimem jeden singiel wydał pochodzący z  Holandii tranceowy dj i producent Sander van Doorn. Tym singlem był popularny w ub. roku SOS (Message in a Bottle), oparty na samplu The Police pod tym samym tytułem.
Najlepszego!
 
Link:
 
filterfunk_message_in_a_bottle
06:42, snoozie
Link Komentarze (1) »
wtorek, 27 lutego 2007
W piątek Freemasons ukończyli pracę nad 10 minutowym Club Mixem, wersji DUB i radiowej najnowszej piosenki Beyonce i Shakiry - "Beautiful Liar".
Pierwszy raz zagrają to 3 marca w czasie Mardi Gras Party odbywającej się w Sydney.
To już 3 remix przygotowany przez ten duet. "Deja Vu" było dobre, "Ring The Alarm" bardzo dobre. Po tej produkcji spodziewam się również czegoś wielkiego. Na nich zawsze można liczyć.
 
Link:
 
Beyonce  
06:42, snoozie
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 26 lutego 2007
Spacekid, który kilka lat temu współtworzył projekt Tom Borijn z kawałkiem "Zora", teraz prezentuje absolutny hit. "Stay with you", nawet udało mi się znaleźć na bazie czego to powstalo, Toto - Endless. Idealnie trafia w mój gust.
 
... Endless are the nights
I stay with you
Endless are the dreams
You made come true
Forever in my arms
You're the reason tonight our love is endless...
 
Link:
 
Spacekid stay with you
00:05, snoozie
Link Komentarze (3) »
niedziela, 25 lutego 2007
Atrium to projekt stworzony przez Paula Harrisa i Steve Maca. Wydany w ub. roku singiel 'In Love With You' tak naprawdę przeszedł bez większego echa. Jednak teraz coraz więcej osób stwierdza, że to fajny kawałek. Wokalistka to TJ Davis. Jej głos połączony z spokojnym bitem i miła dla ucha melodią to prawdziwa ambrozja. To jedna z moich ulubionych pozycji.
Są również 2 teledysku pierwsz, która pojawiła się już kilka miesięcy temu (video 1) i nowsza (video 2), wydana kilka dni temu. Oba odchodzą od niecno znudzonej już konwencji dużej ilości skąpo ubranych tancerek. 
 
Link:
 
Atrium In Love With You
14:09, snoozie
Link Komentarze (4) »
sobota, 24 lutego 2007
Właśnie ukazał się teledysk do 'Last Night A DJ Saved My Life', którego producentem jest Seamus Haji. W utworze wykorzystano sampel z wydanego w 1983 singla pod tym samym tytułem, zespołu Indeep.
Reżyserem jest Justin Kerrigan, który nakręcił film Human Traffic.
 
...Last night a DJ saved my life from a broken heart
Last night a DJ saved my life...
 
Link:
 
Seamus Haji Last Night A DJ Saved My Life
15:31, snoozie
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5