Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
poniedziałek, 30 stycznia 2017

Co się dzieje, jak siły łączą dwie legendy sceny house Jean Claude Ades (JCA) i Sharam Jey? Oczywiście dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że powstaje z tego prawdziwa BOMBA!

Numer "Happy Mondays" nie jest najświeższy, powstał w 2013 roku. Nie mniej, nie ma nic lepszego by poprawić sobie nastrój  w poniedziałek.

Jean Claude Ades & Sharam Jey ‎– "Happy Mondays" 

09:00, snoozie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 stycznia 2017

Dziś na odsłuch wędruje numer, który uwaga ma już 20 lat. Kawałek "The Music, The Feellin'" powstał w 1997 roku i wyszedł na winylu w nie istniejącym już wydawnictwie Babushka Recordings.

Za jego powstanie odpowiedzialny jest Charis, o którym nie udało mi się znaleźć jakiejkolwiek informacji. Może ktoś coś wie więcej?

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z tym utworem. Ja odkryłem go dopiero w ostatnich dniach. Jest jeszcze wersja z trochę szybszym tempem "Burger Queen Remix". Mi jednak podoba się najbardziej to co umieściłem poniżej.

Disco-, funky- houseowe emocje gwarantowane!

Charis - "The Music, The Feellin'"

 

 

20:21, snoozie
Link Dodaj komentarz »
środa, 11 stycznia 2017

W chwili jak piszę tę wiadomość jest za oknem -7'C. Niby słońce świeci, ale nic się nie chce robić.

Narzekać nie będę. Recepta jest lepsza, wiadomo dobra muzyka. Zupełnie niespodziewanie w ucho i zarazem w oko wpadł kawałek "Body".

Pochodzący ze Szwajcarii Sergio D'Angelo oraz z Włoch Aldo Bergamasco, którego produkcje można znaleźć także pod aliasem Astral Body wraz z wokalistką Poliną Griffith, która gościła już tu w 2011 roku z kawałkiem "S.O.S." przygotowali bardzo ciepły numer "Body", który zdecydowanie umili czas na oczekiwanie astronomicznego lata. 

Są remixy od Booker T czy OtherSoul. Póki co Orginal Mix jest nie do pobicia.

Sergio D'Angelo & Aldo Bergamasco feat. Polina Griffith ‎– "Body"

 

13:31, snoozie
Link Komentarze (2) »