Archiwum

Kategorie: Wszystkie | Dobre bo polskie | Klasyka | Urodziny
RSS
czwartek, 31 stycznia 2008
Pierwszym singlem promujący najnowszy album "Batbox", wszystkim dobrze znanej Miss Kittin jest "Kittin Is High". Kompakt w sklepach pojawi się pod koniec stycznia.
Tracklista:
- Kittin Is High
- Batbox
- Grace
- Solid As A Rockstar
- Barefoot Tonight
- Play Me A Tape
- Pollution Of The Mid
- Wash 'N' Dry
- Metalhead
- Machine Joyt
- Sunset Strip
- Playmate Of The Century
- Lightmaker
 
Link:
 
Miss Kittin Batbox
20:44, snoozie
Link Dodaj komentarz »
środa, 30 stycznia 2008
Out Of Office czyli Marcell Woods w ubiegłym roku rozgrzewał parkiety hitem "Hands Up". W tym, również ze swoją siostrą Marcellą, która udziela się wokalnie, połączyli tekst z utworu z 1983 roku, nagranego przez First Choice "Let No Man Put Asunder", z tego sampla korzystał również Rhythm On The Loose w kawałku "Break Of Down" wydanego w 1991 roku. Na tym drugim bazuje wersja nagrana przez Out Of Office.
Tak przy okazji wykorzystam tą notkę do załatwienia innej na sprawy. :) Z sampla utworu "Let No Man Put Asunder", nieznany artysta wydał w 1999 roku mash-up oznaczony jako BILL001 (wymagany Real Player), dokładając podkład z Kool & The Gang - Celebration i mowę z przesłuchania Billa Clintona w sprawie romansu z Monika Lewinsky. Ten kawałek pojawił się na tej płycie z Arf Inched Records, oraz nieco szybsza wersja na DF1 Promo, o którym już nic więcej nie wiem. Gdyby ktoś posiadał jakies dodatkowe informacje, będe wdzięczny za podzielenie się.
Tymczasem zapraszam do słuchania "Break Of Down" oraz oglądania promującego go teledysku.
 
...I'm surprised to see your suitcase at the door...we got to love...
 
Link: 
 
Out Of Office Marcell Woods
00:06, snoozie
Link Komentarze (5) »
wtorek, 29 stycznia 2008
Label Exotic Refreshment chcąc promować młodych producentów daje Wam szanse na zaprezentowanie swoich produkcji szerokiemu gronu miłośników muzyki house na całym świecie. Już pod koniec marca ukaże się utrzymana w klimacie house, electro house składanka So Refreshin' vol.1. Jeżeli chcesz aby twój track znalazł się na tej składance wyślij demo na adres exoticrefreshment@hotmail.com (linki do plików w formacie mp3, w nazwie pliku email kontaktowy). Z pośród nadesłanych utworów wybierzemy naszym zdaniem najciekawsze. Termin nadsyłania tracków upływa 7go marca. Składanka dostępna będzie m.in. na beatport, djdownload i junodownload.

Czekamy na Wasze propozycje!

Exotic Refreshment Team
www.myspace.com/exoticrefreshment
 
Exotic Refreshment presents - So Refreshin' vol. 1
07:26, snoozie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 stycznia 2008
Jeden z najbardziej popularnych sklepów sprzedających muzykę przygotował nielada gratke, jest to 16 kawałków do ściągnięcia za fiko.
 
Link:
 
beatport
07:16, snoozie
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 stycznia 2008
W dniu dzisiejszym 49 urodziny obchodzi Robin Stone amerykańska wokalistka, której singiel "Show Me Love" na początku lat 90-tych ub. wieku bił rekordy popularności. Współpracowała m.in. z Ericem "E-Smoove" Millerem i Toddem Terry.
Dwa housowe remixy są godne polecenia jeden przygotowany przez DJ Tonke, a drugi przez Stonebridge. Jest również teledysk.
Jubilatce życzymy 100 lat! :)
 
...So baby if you want me
You've got to show me love
Words are so easy to say, oh ah yeah
You've got to show me love...
 
Link:
 
Robin S. Show Me Love
14:45, snoozie
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6